Vali Muhtarları Dinledi

Vali ÇAKACAK, Sivrihisar’da Muhtarları Dinledi

Eskişehir Valiliği tarafından her ay bir ilçede düzenlenen “Vatandaşla Buluşma, Muhtarlar Toplantısı” Sivrihisar Belediye Konferans Salonunda gerçekleşti.

Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Özdemir Çakacak, “Vatandaşlarımızın yaşadığı yerlerdeki eksiklerin giderilmesi noktasında, muhtarlarımızın bizlere ilettiği sorunlara büyük önem veriyoruz, muhtarlarımız görev yaptıkları mahalledeki vatandaşlarımızın tercihleri doğrultusunda o makamlara gelmiş ve vatandaşlarımızla devlet arasında kamu hizmetlerinin daha iyi görülmesi noktasında köprü görevini üstlenmiştir. Bu yüzden bizler her zaman muhtarlarımızın taleplerine çok önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın isteklerini ve dertlerini dinleyeceğiz. Bizler, bu millete hizmet etmek için görevlendirildik. Devletimizin emrinde, milletimizin hizmetkârıyız” diyen Vali Çakacak, karşılıklı birbirimizi dinlediğimiz zaman sorunların daha kolay çözüme ulaşacağını ifade etti.

Açılış konuşmasından sonra muhtarlar taleplerini iletti. Vali Çakacak, Kaymakam Yılmaz ve ilgili kurum yetkilileri talepleri tek tek not aldı.

Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlık ettiği toplantıya; Kaymakam Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, Alay Komutanı J. Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İlhan, Eskişehir ve Sivrihisar kamu kurum müdürleri ve muhtarlar katıldı.

Haber – Sivrihisar’ın Sesi

Categories: Arşiv

Yorum Yaz

Mail adresi yazarsaniz yayinlanmayacaktir.
Gerekli alan*