Rahip Brunson Kim

Rahip (!) Brunson Kim?

Daha öncesinde, ABD “Özel Kuvvetleri” mensubu imiş. Sonra oradan rahipliğe geçiş yapmış. Bu “rahiplik” işi, bir nevi “tebdil-i kıyafet” ; yani, asıl işinin “maskesi”… Rahiplik’ten başka, her işi yapmış.

HTS Kayıtlarına göre, Güneydoğu Bölgemiz’de ayak basmadığı yer kalmamış. Sadece SURUÇ’ta, cep telefonundan alınan sinyal sayısı, (1306). SURUÇ’ta (50) kişinin öldüğü bombalı saldırıdan önce, orada (750.000) Dolar dağıttığı tesbit edilmiş. HDP’liler’in organize ettiği gösteriler esnasında patlayan o bomba ile, her nasılsa, bir tane bile HDP’li ölmemiş ve yaralanmamış… Ölenler, Anadolu’nun muhtelif yerlerinden ayartılıp gönderilen “göstericiler”…!

O bölgede muhtelif yerlerde kiliseler açarak, Evangelist (bir nevi Haçlı Siyonizmi + Yahudi Siyonizmi) propagandalar ile, bölge insanını “dönüştürmeye” çalışmış. Bu kiliseleri kurarken, bölgedeki FETÖCÜ bürokratlardan, büyük destek almış.

İZMİR’de bulunduğu sırada FETÖ’nün EGE BÖLGESİ İMAMI ile “kanka” olmuş. Kiliseleri de onun desteği ile açmış.

İZMİR ve MUĞLA’daki bütün akaryakıt istasyonlarının coğrafi konumlarını, kapasitelerini, birbirlerine olan mesafelerini, çevrelerindeki köylerde yaşayan insanların sosyal ve dini yapılarını (alevi-sünni olup olmadıklarını ve hangi partiye yakınlık duyduklarını), bu istasyonlardaki personel sayılarını ve parti sempatilerini… Ayrıca, bu bölgedeki bütün DDY istasyonlarını, konumlarını, kapasitelerini, yükleme-boşaltmaya uygun olup olmadıklarını ve bu tip ekipmanlara sahip olup olmadıklarını,… Trenlerin makinistlerinin siyasi görüşlerini, mezheplerini…

Evet, Rahibimiz bütün bu bilgileri büyük bir fedakarlık ve itina ile derlemiş, toplamış. Peki, bir “din adamı” (?!!!) için, akaryakıt ve tren istasyonları ve hatta, karayollarının “teknik durumu” ne ifade eder, ne işine yarar..?

Bütün bu bilgiler, bir “din adamının” işine hiç yaramaz, amma, “Türkiyeyi İŞGAL ETME” planları yapan bir Devletin, çok işine yarar.

Kıymetli dostlarım ve kardeşlerim, sırası geldikçe hep söylüyorum, 15/16 Temmuz 2016 gecesinde yapılan, aslında daha öncekiler gibi ve klasik bir darbe teşebbüsü değildi kat’iyyen. O gece, TÜRKİYE “işgal edilecekti”. Bugüne kadar ortaya çıkan bilgilerin tamamı, böyle bir planı ispat ediyor.

Şimdi burada, bu “rahip” kılıklı casusun, ABD için ehemmiyeti ve kıymeti tam olarak ortaya çıkıyor. Şu düşünülebilir : “Yahu tek bir insan için, ABD niye TÜRKİYE ile ilişkilerini bozuyor, hatta, tehdit ediyor?”

Şunun için: ABD’nin, dünyanın her tarafında binlerce “rahip Brunson”ları var. Burada bizim elimizdeki Rahip Brunson’a bu derece sahip çıkmak suretiyle, öteki ajanlarına da “merak etmeyin, size verdiğimiz görevleri cesaretle yapmaya devam edin. Görüyorsunuz, her an sizin arkanızdayız, eğer yakalanırsanız biliniz ki sizi muhakkak surette kurtarırız.” mesajını vermiş oluyorlar.

İkinci olarak, şu sorulabilir : “Yahu bu adam – ve benzerleri – TÜRKİYE’de cirit atmışlar, her haltı karıştırmışlar…! Bizim İstihbârât Teşkilâtımız görmemiş mi bunları, ne yapmış, uyumuş mu..?!”

Kıymetli dostlarım ve kardeşlerim, öncelikle şunu arz-edeyim; bu kurumlarımız ile uzak-yakın hiçbir alakam ve onlar hakkında bilgim yok. Ancak, kamuoyuna akseden bilgiler var; bu bilgilerden istifade ile söylüyorum: İstihbarat Teşkilatımız da “FETÖ İfsâdı”ndan etkilenmiş. (İstihbarat Teşkilatımız derken, sadece MİT’i kastetmiyorum; Polis ve Jandarma İstihbaratımızı da dahil ediyorum). 15/16 Temmuz’dan önce, TÜRKİYE üzerinde emelleri olan bütün ülkelerin, bu topraklarda çok rahat bir şekilde casusluk faaliyeti icra ettikleri ve bu faaliyetlerinde, “içeriden” çok büyük destek aldıkları anlaşılıyor.

Binaenaleyh, 15/16 Temmuz 2016’dan sonra, diğer bütün kurumlarda olduğu gibi, bu teşkilatlarımızda da gayet dikkatli bir “temizlik” yapıldı, bildiğimiz kadarı ile. Bu teşkilatlarımıza şu anda artık tam olarak güvenebiliriz. Nitekim, son iki senede içeride ve dışarıda yapılan muhteşem operasyonlardan, bu teşkilatlarımızın çok iyi ve güvenilir bir seviyeye geldiklerini iftiharla görüyoruz…”

Alıntıdır.

Categories: Uncategorized

Yorum Yaz

Mail adresi yazarsaniz yayinlanmayacaktir.
Gerekli alan*