Halil Nural Destici

Overview

Bölgemizin yetiştirdiği manevi değerleri, halen hayatta olan Sayın Orhan KESKİN, Ahmet ATMACA, Mustafa ÖZÇELİK gibi kanaat önderlerini, Genel Başkan, eski ve yeni Millet Vekillerini, değerli bürokrat, mülki idare amirleri, öğretim görevlileri, Prof’ları, seçilmiş siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri, Vakıf, Dernek başkanları ve yöneticilerini, halkın bir kısmını YOK SAYANLARI, BİZDE YOK SAYARIZ.

Onlar ile bilerek oturup kalkanlar ASLA BİZİM DOSTUMUZ olamazlar. O tip kibirli, sadece ben bilirim diyen istişareye kapalı mütevazi olmaktan uzak kişiler ile sadece memleketin menfaati söz konusu olur ise aldığımız AİLE, DEVLET ve SİYASİ TERBİYE gereği çay içeriz ama asla ekmeğini yemez, ekmeğimizi bölüşmeyiz.

Allah ve tanıyanlar şahittir, müşküliyetlerinden dolayı bizlere müracaat edenlere, kıymetli hemşehrilerimize, kardeşimiz Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Millet Vekili, kapısı her zaman herkese ve hemşehrilerine açık mütevazi insan Sayın Mustafa DESTİCİ bey ve biz aile fertleri, onun kadrosundaki yönetici arkadaşları elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

HERKES KENDİNE YAKIŞANI YAPAR, BİZ KENDİMİZE YAKIŞANI YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

Kıymetli hemşehrilerimize selam ve dualarımız ile.

Halil Nural Destici – 1 Ağustos 2018

***

Categories: Makale ve Yazılar

Yorumlar

 1. Anonim
  Anonim 2 Ağustos, 2018, 12:03

  Memleketimiz ne çektiyse birlik olup bir araya gelemediğimizden siyasi çekişmelerden çekmiş. Tarihi, kültürü ve manevi değerleri emsalsiz Sivrihisar hep gariban kalmış. Eskişehir’de ikiyüz bine yakın hemşerimiz bir araya gelip bir millet vekili çıkaramadık. Senlik benlik kibir gurur kaybeden biz oluyoruz, elimizde bir şans var sahip çıkmıyoruz.
  Ankara millet vekili BBP genel başkanı memleketimizin evladı. Keşke CHP den Sinan Özkan’da millet vekili olsaydı yada iyi partiden Murat Görsögüt abimizin kızı yada Ak partiden bi Sivrihisarlı velhasılı olsaydı da hangi partiden olursa olsaydı. Sivrihisarımızın derdini ancak bi Sivrihisarlı anlar ve gayret gösterir. Çünkü baba ocağıdır vefa borcu vardır. Hani derler ya, el elin eşşeğini türkü çığıra çığıra arar o hesap büyüklerim küçüklerim kardeşlerim partili partisiz Gönlünde memleket sevdası olan herkes GELİN BİR OLALIM İŞİ KOLAY KILALIM SEVELİM SEVİLELİM DÜNYA KİMSEYE KALMAZ….

  Selam ve saygılarımla. Sadık Anılır SİVRİHİSARLI

  Bu Yoruma Cevap Yaz

Yorum Yaz

Mail adresi yazarsaniz yayinlanmayacaktir.
Gerekli alan*