Sivrihisar Kültür Portalı

SİVRİHİSAR’I DÜNYAYA TANITAN İNTERNET SİTESİ

Gelişen teknoloji ile birlikte hızla ilerleyen ve etkili bir paylaşım aracı olan internet, geniş kitleler tarafından kullanılan en önemli iletişim araçlarının başında gelmektedir.

Web sitesi imajdır. İnternet üzerinde sizi temsil eden, kendinizi en iyi anlatabileceğiniz web siteniz bir bakıma sizin vizyonunuz olacaktır. Bir web sitesi ile tüm dünyaya hitap edebilir, milyonlarca insanın sizleri tanımasına olanak tanırsınız.

İlçe Tanıtım Sitesi

Sivrihisar’ı tanıtmayı amaçlayan internet sitesi yeni tasarım ve içerik ile yayında. Neden sivrihisar.web.tr sitesini yayınladık? Sivrihisar hakkında bu zamana kadar yazılmış olan kaynakların sınırlı oluşu ve bu bilgilerin yeterli derecede internete aktarılmamış olması bir web sitesi açmayı gerektirdi.

İlçemizin tanıtımına katkıda bulunmak, dağınık ve yayınlanmayan bilgileri tek bir yerde toplamak ve yayınlamak amacı ile sivrihisar.web.tr sitesini kurduk. Tarih ve kültürümüzün ne kadar köklü olduğunu göstermek istedik.

Facebook gibi paylaşım sitelerinde bilgiler akıp gittiğinden ve bir zaman sonra bu bilgilere ulaşmak zor olduğundan, kapsamlı bir web sitemiz olması gerekiyordu. Bu amaç doğrultusunda ulaşılabilinen kaynaklar İnternet ortamına aktarıldı.

Web sitemizde, İlçemizin tarihi ve kültürü hakkında kaynak bilgiler, güncel haberler, duyurular, etkinlikler, makale ve yazılar bulunmaktadır. Ayrıca, çeşitli konulara yer verdiğimiz ve faydalı bilgilerin bulunduğu Sivrihisar Blogspot sayfası da yayında >

Sivrihisar hakkında en kapsamlı bilgiler Kültür ve Haber Portalı http://sivrihisar.web.tr de.

muratMurat SEVİMBAY
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Eğitim Fakültesi, Bilgi İşlem Sorumlusu
ESKİŞEHİR

sivrihisar-web-tr

Categories: Sivrihisar Portalı